Web Tasarımı

indensi olarak ‘Web Tasarım’ hizmetlerimiz çerçevesinde markanızın dijital vitrinini en iyi noktaya taşıyarak kusursuz bir sonuca ulaşmanızda en büyük yardımcınız oluyoruz. İhtiyaçlara en iyi şekilde cevap veren Web Tasarım hizmetlerimizle sadece renkleri ve kodları bir araya getirmekle kalmıyoruz. Aynı zamanda tasarım süreçlerini dikkatli bir şekilde ele alarak size en uygun çözümleri ortaya çıkarıyoruz. Aşama aşama gerçekleşen web tasarım süreçleri ve kaliteyi öne çıkaran hizmetlere daha yakından bir göz atmanın tam zamanı!

 

img-1

 

Web Tasarım Süreçleri

 

Web tasarım statik bir süreçten ziyade dinamik olarak devam etmektedir. Bu bağlamda indensi ekibi size sürekliliği dayanan ve aşama aşama devam eden bir süreçle yardımcı olmaktadır. Siz de web tasarım hizmetleri ile kusursuz bir deneyim yaşamayı arzu ettiğinizde aşağıdaki adımları tek tek geride bırakarak hayalinizdeki web tasarıma ulaşabilirsiniz. Kalite, güven ve profesyonellik ilkeleri üzerine inşa edilen hizmetlerimizle siz de memnuniyeti fazlasıyla elde edebileceksiniz.

 

Tanışma ve Brief Toplantısı

Kusursuz bir web tasarım çalışmasının ön şartı markanın ve web tasarım ajansının birbirini çok iyi tanıması olarak kabul edilmektedir. Bu kapsamda gerçekleştirilen tanışma ve brief toplantısı sürecinde hem markayı tanımak hem de beklentileri dinleyerek buna uygun bir yol haritası çizmek en büyük arzumuz olarak dikkat çekmektedir. Toplantı süresince tanışma aşaması ve marka için planlamada kullanılacak bilgilerin toplanması hedeflenir. Tanışma başarılı bir iş sürecinin ilk adımı olarak kabul edildiğinden ilk toplantıya büyük önem atfediyoruz. Bu çerçevede başarılı bir web tasarım çalışması için de elimizden gelenin fazlasını yapmaya da özen gösteriyoruz.

 

UX ve UI Tasarımın Çıkartılması

İlk görüşme neticesinde web tasarım ajansı yani indensi ile marka arasında gerçekleşen müzakere sonucunda elde edilen veriler ışığında UX ve UI tasarımları için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız kapsamında hem teknik altyapısı güçlü hem de görsel manada başarılı bir sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu doğrultuda hazırlanan tasarımların markaya sunulması ve onay süreçlerinin gerçekleşmesini de önemsiyoruz. Onaydan geçmeyen hiçbir projeyi yayına almadığımız gibi markanın %100 memnun kalacağı çalışmalara da olanak sağlıyoruz. Size sadece hayalinizdeki web tasarım çözümlerini ortaya çıkarmak adına bizimle iletişimde olmak kalır.

 

Ön Yüz (Front-end) Kodlaması

Ön yüz ya da Front-end kodlaması kullanıcıların web sitesinde gördükleri kısım ile alakalı bir süreci ifade eder. Web sitesine girildiği anda karşılaşılan renkler, tasarımlar, grafikler ve diğer bütün görsellik Front-end kodlamasının bir parçası olarak değerlendirilmektedir. Pek çok markanın önemsediği taraf olan Front-end ile alakalı çalışmaları titiz bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Uzman ekibimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde teknik manada sorunsuz ve görsel manada da ihtiyaçlara uygun çözümler sunması adına üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz.

 

Arka Yüz (Back-end) Kodlaması

Arka yüz ya da Back-end çoğu markanın önemsemediği ancak web sitesi açısından değeri çok yüksek olan çözümler olarak kabul edilmektedir. Web tasarım sürecinin teknik anlamda daha kaliteli bir şekilde tamamlanması ve performansın en iyi seviyeye ulaşması açısından ara yüz kodlamasını titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda sadece teknik birikimimizle değil profesyonel bakış açımız ve performansı hedefleyen anlayışımızla size en uygun seçenekleri sunmayı arzu ediyoruz. Markanın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi en büyük hedefimiz olarak kabul ediyoruz.

 

Yazılım Testi

Web tasarımın sadece görsel ve içerikleri bir araya getirmek olmadığını bilen ekibimizle özel olarak tasarladığımız kod ve yazılımların en iyi seviyede olmasına özen gösteriyoruz. Bunu yaparken de kodlamanın başarısını ölçecek bir yöntem olarak yazılım testlerine başvuruyoruz. Yazılım testi çerçevesinde eksikliklerin belirlenmesi ve giderilmesini sağlayarak her anlamda kusursuz bir yazılıma ulaşmayı da ihmal etmiyoruz. Sizin de tercihiniz bütünüyle kaliteli bir web tasarım ise indensi ile sorunsuz bir sürece kapı aralamaya başlayın!

 

Yayına Alma

Yayına alma süreci, web tasarımın son safhası olarak kabul edilmektedir. Tümüyle başarılı bir çalışma neticesinde ortaya çıkan web tasarım sürecini yayına alma ile noktalıyoruz. Amacımız sadece görsel anlamda başarılı değil performansıyla da başarılı çalışmalara imza atmayı hedefliyoruz. indensi ile siz de kaliteli bir web tasarım çalışmasının parçası olabilirsiniz. Süreci titizlikle yürütecek ekibimizle hayal ettiğiniz kaliteyi yakalamaya hemen başlayın!

 

Web Tasarım Çözümlerimiz

 

Web tasarım süreçlerini titizlikle ele alan bir marka olarak taleplere en kısa sürede ve en iyi şekilde cevap vermeyi önemsiyoruz. Bunu yaparken farklı ihtiyaçlara uygun alternatiflerimizle de dijital dünyada yeniliklere imza atıyoruz. Siz de bu konuda uzman bir ekip ve profesyonel bir yaklaşımdan faydalanmayı mı arzu ediyorsunuz? O halde web tasarım çözümlerinde aşağıdaki hizmetlerimize bir göz atarak kaliteden faydalanabilirsiniz.

 

Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal web tasarım, markaların dijital ortamda kimliklerini yansıtmalarına olanak sağlayan bir seçenektir. Müşteri ve iş ortaklarının marka hakkında bilgi sahibi olmasını da sağlayan kurumsal web sitesi ile her anlamda kusursuz bir tasarıma ulaşılması arzu edilmektedir. Kurumsallığın ön planda olması nedeniyle bu tür web tasarım hizmetlerinde marka kimliği, renkler, fontlar, görseller ve tasarımın tamamı markayla uyumluluk göstermektedir. Amaç markanın çizdiği imajı dijital ortama taşıyarak markanın mesajını web sitesi kullanıcılarına en iyi şekilde aktarmaktır.

indensi olarak kurumsal web tasarım süreçlerini en dikkatle üstleniyor ve marka taleplerini en iyi şekilde anlamlandırmaya çalışıyoruz. İhtiyaçları karşılamanın da ötesinde markanın imajını daha başarılı noktalara taşıyan alternatiflerle de üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz.

 

E-ticaret Web Tasarımı

E-ticaret, değişen alışveriş anlayışının bir parçası olarak gündeme gelmiş bir unsurdur. Tüketicilerin alışverişi mağaza mağaza gezmek yerine internet üzerinden tamamlaması kapsamında gelişen e-ticaret beraberinde e-ticaret web tasarımı kavramının da gelişmesini sağlamıştır. E-ticaret platformları ve pazaryerlerinin geliştirilmesini ifade eden bu süreç tüketiciye ulaşmayı kolaylaştıran ve satışları arttırmayı amaçlayan bir alternatif olarak da kabul görmektedir.

indensi olarak değişen ve dönüşen e-ticaret sektörüne katkı sağlayacak anlayışlarla hareket etmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda hem müşteriyi hem de satıcıyı tatmin edecek e-ticaret web tasarım hizmetleri sayesinde alışveriş anlayışını dönüştüren bir marka oluyoruz. Görselliği, kullanışlılığı ve alışveriş sürecinde kolaylığı getiren tasarımlara ek olarak entegrasyonlarla da satıcı tarafından kusursuz işlere imza atıyoruz. E-ticaret web tasarımı sürecinin sadece renklerden müteşekkil olmadığını aynı zamanda başarılı bir altyapı ve kaliteli tasarımla bütünleştiğini de ortaya koyuyoruz.

 

Web Tasarımı Fiyatları

 

Web tasarımı fiyatları, markaların beklentilerini karşılayacak hizmetleri tercih ederken katlanacakları maliyetler noktasında da araştırmalarına konu olan bir detaydır. Bu bağlamda fiyatları etkileyen faktörler ve web tasarım fiyatlarının nasıl belirlendiği önem kazanmaktadır. indensi olarak web tasarımı fiyatları noktasında proje bazlı çalışmalara odaklanıyoruz. Her tasarım sürecinin kendine has yönleri olduğu ve bu kapsamda fiyatlandırmanın yapılması gerektiğine inanıyoruz. Siz de web tasarım fiyatları noktasında tatmin edici çözümlere ulaşmayı mı arzu ediyorsunuz?

indensi ayrıcalıklarıyla web tasarımı noktasında alternatif hizmetlerimize bir göz atmalısınız. Öte yandan fiyat teklifinde nelerin etkili olduğunu dikkate alarak hizmet taleplerinizi indensi öncülüğünde şekillendirmeye karar verebilirsiniz.