Hamdi Ulukaya Girişimi

ulukayagirisimi.com

Hamdi Ulukaya ABD’de son 10 yılın en hızlı büyüyen ve "En Yenilikçi 10 Şirket" arasında yer alan Chobani’nin kurucusu ve CEO’sudur. Türkiye'den girişimcileri desteklemek ve ABD'de eğitim vermek amacıyla ''Ulukaya Girişimini'' kurmuştur. 2023 yılında indensi tarafından Türkiye ve ABD tasarım diline uygun olarak tasarlanmış yazılımı yapılmıştır.

  Hamdi Ulukaya Girişimi

Galeri Beylikdüzü

galeribeylikduzu.com

Ekrem İmamoğlu'nun özel koleksiyon sanat eserlerini sergilediği Galeri Beylikdüzü sanatseverlere kapılarını açtı. Web sitesi 2023 yılında indensi tarafından sektörüne uygun arayüz tasarımı ve güçlü web altyapı teknolojisi ile hizmete açılmıştır.

  Galeri Beylikdüzü

Karoapp

karoapp.com

Karoapp iç ve dış mekanlarda eğim farkını ortadan kaldırmak için kullanılan ayarlanabilir. döşeme sistemidir. Gurbetçiler Plastik alt markası olarak kurulmuş ve 63 ülkeye ihracat yapmaktadır. UX/UI tasarımları ve yazılımı indensi tarafından yapılmış ve 2022 yılında yayın hayatına başlamıştır.

  Karoapp

Beylikdüzü Vefa Ödülleri

chpbeylikduzuvefaodulleri.com

Ekrem İmamoğlu tarafından Beylikdüzü CHP İlçe başkanlığı zamanında başlatılan ve CHP'ye hizmet etmiş kişilere verilen vefa ödüllerini temsil eden törendir. 2021 yılında indensi tarafından sektörüne uygun ve kullanıcı deneyimi tasarımı yapılarak hizmete açılmıştır

  Beylikdüzü Vefa Ödülleri

Erdem Hukuk

erdemhukuk.com

Hukuk alanının önemli isimlerin Prof. Dr. B. Bahadır Erdem’in kurucusu olduğu Erdem Hukuk bürosu web tasarımı için indensi ekibini tercih etti. Markamızın UI/UX tasarımı ve kodlama çalışmalarını tamamladık. 2020 Yılının ilk aylarından itibaren faatliyet halindedir.

  Erdem Hukuk

Serencebey Beşiktaşlılar Derneği

serencebeybesiktaslilar.org.tr

Serencebey Beşiktaşılar Derneği, kuruluşunun ilk yılında bir çok başarıya imza atmış Beşiktaş JK'nın güzide derneklerindendir. 2022-2023 yılı Beşiktaş Bok Kulübü Yöneticisi ve Sponsorudur. Serencebey'in ruhuna ve kullanıcı deneyimine uygun tasarladığımız web sitesi ile yayın hayatına başlamıştır.

  Serencebey Beşiktaşlılar Derneği

Smart Beylikdüzü

smartbeylikduzu.istanbul

Beylikdüzü Belediyesi bünyesinde Mehmet Murat Çalık tarafından kurulan. Girişimcilik, inovasyon ve ortak çalışma alanı olarak öğrencilere ve girişimcilere ücretsiz hizmet sağlamaktadır. 2022 yılında tasarım ve yazılımı indensi tarafından tamamlanarak yayın hayatına başlamıştır.

  Smart Beylikdüzü

Revak Kör Kalıp

revakkorkalip.com

Gurbetçiler Plastik alt markası olarak hayata geçen Ravak Kör Kalıp markası 63 ülkeye ihracak ile plastik sektöründe isminde söz ettirmeyi başarmıştır. 2022 yılında UX/UI tasarımları indensi tarafından geliştirilmiş ve yazılımı tamamlanarak yayın hayatına başlamıştır.

  Revak Kör Kalıp

Gurbetçiler Plastik

gurbetciler.com.tr

Gurbetçiler Plastik 1985 yılında İstanbul'da kuruldu. 10 alt markası ile hizmet vermektedir. 63 ülkeye ihracat ve 120 kişilik ekibiyle Türkiye'de plastik sektörünün öncülerindendir. 2022 yılında marka yenilemesine giderek web sitesinin tasarımını kullanıcı deneyimine uygun ve kurumsal yapıda indensi tarafından yenilendi.

  Gurbetçiler Plastik

Dizayn Konsept

dizaynkonsept.com.tr

2013 yılında Performans Grup çatısı altında kurulan Dizayn Konsept; antrepo, depolama ve lojistik sektörlerinde çözüm odaklı hizmetler sunuyor. UX/UI tasarımlarını gerçekleştirerek 2021 yılında yeni bir kimlik kazandırdık. Daha anlaşılabilir ve kullanıcı dostu web sitesi ile yayın hayatına devam etmektedir.

  Dizayn Konsept

Taba Design

tabadesign.com

İsmini renginden alan Taba Design, ofis mobilyalarında çalıştığı markaları farklılaştırmak ve özel tasarımlar ile ileriye taşımak amacı ile kurulmuştur. 2023 yılında yeniden yapılanmaya girerek indensi tarafından UX/UI tasarımı ve yazılımı hazırlanmıştır. Ayrıca SEO çalışmaları ile sektörde isminden bahsettirmeyi başarmıştır.

  Taba Design

Refleks

refleks.com.tr

Refleks yazılım hizmetleri, muhasebe yazılımını 20 yıl öncesinde farklılaştırarak müşterilerine gelecek tahmini, kar-zarar oranlarını ve bir çok finansal hizmeti sunmaktadır. Markamızın UI/UX tasarımı ve kodlama çalışmalarını tamamladık. 2021 Yılının ilk aylarından itibaren faatliyet halindedir.

  Refleks